Τώρα τα βαζέλια είναι ταύλα…

Τι ωραία είναι να νικάς ένα ντέρμπι ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ ΜΟΥ…

Τι ωραία είναι να νικάς την ομάδα που σε έριξε στην Β΄ Εθνική με 2-0 και να τους κάνεις πλάκα ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ ΜΟΥ…

Τι ωραία είναι να νικάς την ομάδα που σε έριξε κατηγορία με πέναλντι φάντασμα και οι οπαδοί της να φτιάχνουν σύνθημα με το όνομα του διαιτητή που μας έριξε ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ ΜΟΥ….

Τι ωραία είναι να τους νικάς με 2-0 και να διαμαρτύρονται για την διαιτησία ότι δεν τους έδωσε πέναλντι( που ήταν κιόλας) ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ ΜΟΥ!!!

Για τον αγώνα να πω πολλά μπράβο στους παίχτες μας που παρόλο τις δυσκολίες που έχουμε σαν ομάδα και τον καιρό χθες κόντρα αγωνίστηκαν με ψυχή και νίκησαν.

Μπήκαμε δυνατά στον αγώνα και στην πρώτη μας ευκαιρία κάναμε το 1-0 με τον Σπυριντόνοβιτς ( να ξεμπλοκάρει )!!!

Ο αντίπαλος προσπαθούσε να αντιδράσει μάταια όμως καθώς ο Πανιώνιος ήταν πάντα παρών!!!

Το 2-0 ήρθε στην επανάληψη με τον Σταυρόπουλο ( διανύει τρομερή περίοδο αγωνιστική ) και έτσι ο αγώνας τελείωσε με πανηγύρια για εμάς την ομάδα και τον κόσμο και κατίφια για τους αντιπάλους…

Πολλά μπράβο σε όλους όσους ήταν παρών στο γήπεδο παρά το κρύο και τώρα όλοι μαζί μια γροθιά πάμε για τον αγώνα κόντρα στον ΠΑΟΚ στην Τούμπα και μετά στο περιστέρι για το διπλό.