Το πρόγραμμα της Football League 2

footballΤην Πέμπτη (10/9), έγινε η κλήρωση για το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Το pameathlitika.gr ήταν παρών στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας ούτως ώστε να μάθετε τη σειρά των αγωνιστικών. Να σημειωθεί ότι το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 27 Σεπτεμβρίου και θα ολοκληρωθεί για τους τέσσερις ομίλους στις 30 Απριλίου.

Αναλυτικά οι όμιλοι της Γ’ Εθνικής:

1ος όμιλος: Έβρος Σουφλίου, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Νέστος Χρυσούπολης, Βυζάντιο Κοκκινοχώματος, Καβάλα, Δόξα Δράμας, Εθνικός Γαζώρου, Εθνικός Νέου Αγιονερίου, Καλαμαριά, Καμπανιακός, Ηρακλής Αμπελοκήπων, Άρης, ΑΠΕ Λαγκαδά, Θύελλα Φιλώτα, Απόλλων 1960, Κοζάνη, Εορδαϊκός.

2ος όμιλος: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας, Πύδνα Κίτρους, Πιερικός, Αιγινιακός, Εθνικός Φιλιππιάδας, Αχέρων Καναλακίου, Θεσπρωτός, Α.Ε. Καραϊσκάκης, Φαρκαδόνα, Ρήγας Φεραίος, Πύρασος, Νίκη Βόλου, Δωτιέας Αγιάς, Οικονόμος Τσαριτσάνης, Τύρναβος, Οπούντιος Μαρτίνου, Φωκικός.

3ος όμιλος: Αιολικός, Κανάρης Χίου, Χαλκίδα, Ηρακλής Ψαχνών, Α.Ο. Λεβάντε, ΠΑΟ Λουτρακίου, Παναρκαδικός, Καλαμάτα, Δόξα Ν. Μανωλάδας, ΠΑΟ Βάρδας, Παναργειακός, Ερμιονίδα, Βύζας Μεγάρων, Α.Ε. Σπάρτη.

4ος όμιλος: Ηλυσιακός, Κηφισιά, Ηράκλειο, Κεραυνός Γλυφάδας, Φωστήρας, Τράχωνες, Ατρόμητος Πειραιά, Ιωνικός, Εθνικός, ΟΦΗ, ΠΑΟ Κρουσώνα, Ερμής Ζωνιανών, Επισκοπή, Ιάλυσος, Τρίγλια, Αστέρας Βάρης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Απόλλων 1960 – Εθνικός Γαζώρου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Κοζάνη

Καβάλα – Έβρος Σουφλίου

Εορδαϊκός – Καλαμαριά

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Δόξα Δράμας

Καμπανιακός – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Νέου Αγιονερίου – Θύελλα Φιλώτα

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Λαγκαδάς

ΡΕΠΟ: Άρης

2η αγωνιστική

Άρης – Απόλλων 1960

Εθνικός Γαζώρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Κοζάνη – Εορδαϊκός

Έβρος Σουφλίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καλαμαριά – Καμπανιακός

Δόξα Δράμας – Εθνικός Νέου Αγιονερίου

Νέστος Χρυσούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Θύελλα Φιλώτα – Λαγκαδάς

ΡΕΠΟ: Καβάλα

3η αγωνιστική

Απόλλων 1960 – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καβάλα – Άρης

Εορδαϊκός– Εθνικός Γαζώρου

Καμπανιακός – Κοζάνη

Εθνικός Νέου Αγιονερίου  – Έβρος Σουφλίου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καλαμαριά

Λαγκαδάς – Δόξα Δράμας

Θύελλα Φιλώτα – Νέστος Χρυσούπολης

ΡΕΠΟ: Ηρακλής Αμπελοκήπων

4η αγωνιστική

Καβάλα – Απόλλων 1960

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Εορδαϊκός

Άρης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Εθνικός Γαζώρου – Καμπανιακός

Κοζάνη – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Έβρος Σουφλίου – Λαγκαδάς

Καλαμαριά – Θύελλα Φιλώτα

Δόξα Δράμας – Νέστος Χρυσούπολης

ΡΕΠΟ: Εθνικός Νέου Αγιονερίου

5η αγωνιστική

Απόλλων 1960 – Εορδαϊκός

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καβάλα

Καμπανιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Εθνικός Νέου Αγιονερίου – Άρης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Γαζώρου

Θύελλα Φιλώτα – Κοζάνη

Νέστος Χρυσούπολης – Έβρος Σουφλίου

Δόξα Δράμας – Καλαμαριά

ΡΕΠΟ: Λαγκαδάς

6η αγωνιστική

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Απόλλων 1960

Εορδαϊκός – Καμπανιακός

Καβάλα – Εθνικός Νέου Αγιονερίου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Άρης – Λαγκαδάς

Εθνικός Γαζώρου – Θύελλα Φιλώτα

Κοζάνη – Δόξα Δράμας

Έβρος Σουφλίου – Καλαμαριά

ΡΕΠΟ: Νέστος Χρυσούπολης

7η αγωνιστική

Απόλλων 1960 – Καμπανιακός

Εθνικός Νέου Αγιονερίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εορδαϊκός

Λαγκαδάς – Καβάλα

Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης

Δόξα Δράμας – Εθνικός Γαζώρου

Έβρος Σουφλίου – Κοζάνη

ΡΕΠΟ: Καλαμαριά

8η αγωνιστική

Εθνικός Νέου Αγιονερίου – Απόλλων 1960

Καμπανιακός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Λαγκαδά

Εορδαϊκός – Θύελλα Φιλώτα

Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Δόξα Δράμας

Άρης – Καλαμαριά

Εθνικός Γαζώρου – Έβρος Σουφλίου

ΡΕΠΟ: Κοζάνη

9η αγωνιστική

Απόλλων 1960 – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Λαγκαδάς – Εθνικός Νέου Αγιονερίου

Θύελλα Φιλώτα – Καμπανιακός

Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Δόξα Δράμας – Εορδαϊκός

Καλαμαριά – Καβάλα

Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Κοζάνη – Άρης

ΡΕΠΟ: Εθνικός Γαζώρου

10η αγωνιστική

Λαγκαδάς – Απόλλων 1960

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Θύελλα Φιλώτα

Εθνικός Νέου Αγιονερίου – Νέστος Χρυσούπολης

Καμπανιακός – Δόξα Δράμας

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καλαμαριά

Εορδαϊκός – Έβρος Σουφλίου

Καβάλα – Κοζάνη

Εθνικός Γαζώρου – Άρης

ΡΕΠΟ: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

11η αγωνιστική

Απόλλων 1960 – Θύελλα Φιλώτα

Νέστος Χρυσούπολης – Λαγκαδάς

Δόξα Δράμας – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Καλαμαριά – Εθνικός Νέου Αγιονερίου

Έβρος Σουφλίου – Καμπανιακός

Κοζάνη – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Εθνικός Γαζώρου – Καβάλα

Άρης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΡΕΠΟ: Εορδαϊκός

12η αγωνιστική

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων 1960

Θύελλα Φιλώτα – Δόξα Δράμας

Λαγκαδάς – Καλαμαριά

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Νέου Αγιονερίου – Κοζάνη

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Γαζώρου

Εορδαϊκός – Άρης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα

ΡΕΠΟ: Καμπανιακός

13η αγωνιστική

Απόλλων 1960 – Δόξα Δράμας

Καλαμαριά – Νέστος Χρυσούπολης

Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φιλώτα

Κοζάνη – Λαγκαδάς

Εθνικός Γαζώρου – Εθνικός Νέου Αγιονερίου

Άρης – Καμπανιακός

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καβάλα– Εορδαϊκός

ΡΕΠΟ: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

14η αγωνιστική

Καλαμαριά – Απόλλων 1960

Δόξα Δράμας – Έβρος Σουφλίου

Νέστος Χρυσούπολης – Κοζάνη

Λαγκαδάς – Εθνικός Γαζώρου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης

Εθνικός Νέου Αγιονερίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καμπανιακός – Καβάλα

Εορδαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΡΕΠΟ: Θύελλα Φιλώτα

15η αγωνιστική

Απόλλων 1960 – Έβρος Σουφλίου

Κοζάνη – Καλαμαριά

Εθνικός Γαζώρου – Νέστος Χρυσούπολης

Άρης – Θύελλα Φιλώτα

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Λαγκαδάς

Καβάλα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Εορδαϊκός – Εθνικός Νέου Αγιονερίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός

ΡΕΠΟ: Δόξα Δράμας

16η αγωνιστική

Κοζάνη – Απόλλων 1960

Καλαμαριά – Εθνικός Γαζώρου

Δόξα Δράμας – Άρης

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Θύελλα Φιλώτα – Καβάλα

Λαγκαδάς – Εορδαϊκός

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καμπανιακός – Εθνικός Νέου Αγιονερίου

ΡΕΠΟ: Έβρος Σουλίου

17η αγωνιστική

Εθνικός Γαζώρου – Κοζάνη

Άρης – Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καλαμαριά

Καβάλα– Δόξα Δράμας

Εορδαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θύελλα Φιλώτα

Καμπανιακός – Λαγκαδάς

Εθνικός Νέου Αγιονερίου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

ΡΕΠΟ: Απόλλων 1960

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

Φαρκαδόνα – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Εθνικός Φιλιππιάδας – Ρήγας Φεραίος

Πύδνα Κίτρους – Θεσπρωτός

Οπούντιος Μαρτίνου – Δωτιέας Αγιάς

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αχέρων Καλαμακίου

Τύρναβος – Πιερικός

Πύρασος – Νίκη Βόλου

Φωκικός – Αιγινιακός

ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

2η αγωνιστική

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φαρκαδόνα

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου

Θεσπρωτός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δωτιέας Αγιάς – Τύρναβος

Αχέρων Καναλακίου – Πύρασος

Πιερικός – Φωκικός

Νίκη Βόλου –  Αιγινιακός

ΡΕΠΟ: Πύδνα Κίτρους

3η αγωνιστική

Φαρκαδόνα – Εθνικός Φιλιππιάδας

Πύδνα Κίτρους – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Οπούντιος  Μαρτίνου – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Τύρναβος – Ρήγας Φεραίος

Πύρασος – Θεσπρωτός

Φωκικός – Δωτιέας Αγιάς

Αιγινιακός – Αχέρων Καναλακίου

Νίκη Βόλου – Πιερικός

ΡΕΠΟ: Οικονόμος Τσαριτσάνης

4η αγωνιστική

Πύδνα Κίτρους – Φαρκαδόνα

Εθνικός Φιλιππιάδας – Οπούντιος Μαρτίνου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Τύρναβος

Ρήγας Φεραίος – Φωκικός

Θεσπρωτός – Αιγινιακός

Δωτιέας Αγιάς – Νίκη Βόλου

Αχέρων Καναλακίου – Πιερικός

ΡΕΠΟ: Πύρασος

5η αγωνιστική

Φαρκαδόνα – Οπούντιος Μαρτίνου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πύδνα Κίτρους

Τύρναβος – Εθνικός Φιλιππιάδας

Πύρασος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Φωκικός – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Νίκη Βόλου – Ρήγας Φεραίος

Πιερικός – Θεσπρωτός

Αχέρων Καναλακίου – Δωτιέας Αγιάς

ΡΕΠΟ: Αιγινιακός

6η αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φαρκαδόνα

Οπούντιος Μαρτίνου – Τύρναβος

Πύδνα Κίτρους – Πύρασος

Εθνικός Φιλιππιάδας – Φωκικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αιγινιακός

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος – Αχέρων Καναλακίου

Θεσπρωτός – Δωτιέας Αγιάς

ΡΕΠΟ: Πιερικός

7η αγωνιστική

Φαρκαδόνα – Τύρναβος

Πύρασος – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Φωκικός – Οπούντιος Μαρτίνου

Αιγινιακός – Πύδνα Κίτρους

Νίκη Βόλου – Εθνικός Φιλιππιάδας

Πιερικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Αχέρων Καναλακίου – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Θεσπρωτός – Ρήγας Φεραίος

ΡΕΠΟ: Δωτιέας Αγιάς

8η αγωνιστική

Πύρασος – Φαρκαδόνα

Τύρναβος – Φωκικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αιγινιακός

Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Βόλου

Πύδνα Κίτρους – Πιερικός

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αχέρων Καναλακίου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Δωτιέας Αγιάς

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Θεσπρωτός

ΡΕΠΟ: Ρήγας Φεραίος

9η αγωνιστική

Φαρκαδόνα – Φωκικός

Αιγινιακός – Πύρασος

Νίκη Βόλου – Τύρναβος

Πιερικός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αχέρων Καναλακίου – Οπούντιος Μαρτίνου

Δωτιέας Αγιάς – Πύδνα Κίτρους

Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΡΕΠΟ: Α.Ε. Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική

Αιγινιακός – Φαρκαδόνα

Φωκικός – Νίκη Βόλου

Πύρασος – Πιερικός

Τύρναβος – Αχέρων Καναλακίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δωτιέας Αγιάς

Οπούντιος Μαρτίνου – Θεσπρωτός

Πύδνα Κίτρους – Ρήγας Φεραίος

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΡΕΠΟ: Εθνικός Φιλιππιάδας

11η αγωνιστική

Φαρκαδόνα – Νίκη Βόλου

Πιερικός – Αιγινιακός

Αχέρων Καναλακίου – Φωκικός

Δωτιέας Αγιάς – Πύρασος

Θεσπρωτός – Τύρναβος

Ρήγας Φεραίος – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Πύδνα Κίτρους

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας

ΡΕΠΟ: Οπούντιος Μαρτίνου

12η αγωνιστική

Πιερικός – Φαρκαδόνα

Νίκη Βόλου – Αχέρων Καναλακίου

Αιγινιακός – Δωτιέας Αγιάς

Φωκικός – Θεσπρωτός

Πύρασος – Ρήγας Φεραίος

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Εθνικός Φιλιππιάδας – Πύδνα Κίτρους

ΡΕΠΟ: Τύρναβος

13η αγωνιστική

Φαρκαδόνα – Αχέρων Καναλακίου

Δωτιέας Αγιάς – Πιερικός

Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος – Αιγινιακός

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Πύρασος

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Τύρναβος

Εθνικός Φιλιππιάδας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πύδνα Κίτρους – Οπούντιος Μαρτίνου

ΡΕΠΟ: Φωκικός

14η αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς – Φαρκαδόνα

Αχέρων Καναλακίου – Θεσπρωτός

Πιερικός – Ρήγας Φεραίος

Αιγινιακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Φωκικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πύρασος – Εθνικός Φιλιππιάδας

Τύρναβος – Πύδνα Κίτρους

Οπούντιος Μαρτίνου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΡΕΠΟ: Νίκη Βόλου

15η αγωνιστική

Φαρκαδόνα – Θεσπρωτός

Ρήγας Φεραίος – Δωτιέας Αγιάς

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Πιερικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Νίκη Βόλου

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αιγινιακός

Πύδνα Κίτρους – Φωκικός

Οπούντιος Μαρτίνου – Πύρασος

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Τύρναβος

ΡΕΠΟ: Αχέρων Καναλακίου

16η αγωνιστική

Ρήγας Φεραίος – Φαρκαδόνα

Δωτιέας Αγιάς – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Αχέρων Καναλακίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πιερικός – Εθνικός Φιλιππιάδας

Νίκη Βόλου – Πύδνα Κίτρους

Αιγινιακός – Οπούντιος Μαρτίνου

Φωκικός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Τύρναβος – Πύρασος

ΡΕΠΟ: Θεσπρωτός

17η αγωνιστική

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θεσπρωτός

Εθνικός Φιλιππιάδας – Δωτιέας Αγιάς

Πύδνα Κίτρους – Αχέρων Καναλακίου

Οπούντιος Μαρτίνου – Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Νίκη Βόλου

Τύρναβος – Αιγινιακός

Πύρασος – Φωκικός

ΡΕΠΟ: Φαρκαδόνα

3ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών – Παναρκαδικός

Καλαμάτα – Δόξα Ν. Μανωλάδας

Λεβάντε – Κανάρης

Λουτράκι – Βύζας Μεγάρων

Χαλκίδα – Αιολικός

Παναργειακός – ΠΑΟ Βάρδας

Σπάρτη – Ερμιονίδα

2η αγωνιστική

Καλαμάτα – Ηρακλής Ψαχνών

Παναρκαδικός – Λεβάντε

Δόξα Ν. Μανωλάδας – Λουτράκι

Κανάρης – Χαλκίδα

Βύζας Μεγάρων – Παναργειακός

Αιολικός – Σπάρτη

ΠΑΟ Βάρδας – Ερμιονίδα

3η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών – Λεβάντε

Λουτράκι – Καλαμάτα

Χαλκίδα – Παναρκαδικός

Παναργειακός – Δόξα Ν. Μανωλάδας

Σπάρτη –  Κανάρης

Ερμιονίδα – Βύζας Μεγάρων

ΠΑΟ Βάρδας – Αιολικός

4η αγωνιστική

Λουτράκι – Ηρακλής Ψαχνών

Λεβάντε – Χαλκίδα

Καλαμάτα – Παναργειακός

Παναρκαδικός – Σπάρτη

Δόξα Ν. Μανωλάδας – Ερμιονίδα

Κανάρης – ΠΑΟ Βάρδας

Βύζας Μεγάρων – Αιολικός

5η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών – Χαλκίδα

Παναργειακός – Λουτράκι

Σπάρτη – Λεβάντε

Ερμιονίδα – Καλαμάτα

ΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός

Αιολικός – Δόξα Ν. Μανωλάδας

Βύζας Μεγάρων – Κανάρης

6η αγωνιστική

Παναργειακός – Ηρακλής Ψαχνών

Χαλκίδα – Σπάρτη

Λουτράκι – Ερμιονίδα

Λεβάντε – ΠΑΟ Βάρδας

Καλαμάτα – Αιολικός

Παναρκαδικός – Βύζας Μεγάρων

Δόξα Ν. Μανωλάδας – Κανάρης

7η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών – Σπάρτη

Ερμιονίδα – Παναργειακός

ΠΑΟ Βάρδας – Χαλκίδα

Αιολικός – Λουτράκι

Βύζας Μεγάρων – Λεβάντε

Κανάρης – Καλαμάτα

Δόξα Ν. Μανωλάδας – Παναρκαδικός

8η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Ηρακλής Ψαχνών

Σπάρτη – ΠΑΟ Βάρδας

Παναργειακός – Αιολικός

Χαλκίδα – Βύζας Μεγάρων

Λουτράκι – Κανάρης

Λεβάντε – Δόξα Ν. Μανωλάδας

Καλαμάτα – Παναρκαδικός

9η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών – ΠΑΟ Βάρδας

Αιολικός – Ερμιονίδα

Βύζας Μεγάρων – Σπάρτη

Κανάρης – Παναργειακός

Δόξα Ν. Μανωλάδας – Χαλκίδα

Παναρκαδικός – Λουτράκι

Λεβάντε – Καλαμάτα

10η αγωνιστική

Αιολικός – Ηρακλής Ψαχνών

ΠΑΟ Βάρδας – Βύζας Μεγάρων

Ερμιονίδα – Κανάρης

Σπάρτη – Δόξα Ν. Μανωλάδας

Παναργειακός – Παναρκαδικός

Χαλκίδα – Καλαμάτα

Λουτράκι – Λεβάντε

11η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών – Βύζας Μεγάρων

Κανάρης – Αιολικός

Δόξα Ν. Μανωλάδας – ΠΑΟ Βάρδας

Παναρκαδικός – Ερμιονίδα

Καλαμάτα – Σπάρτη

Λεβάντε – Παναργειακός

Χαλκίδα – Λουτράκι

2η αγωνιστική

Κανάρης – Ηρακλής Ψαχνών

Βύζας Μεγάρων – Δόξα Ν. Μανωλάδας

Αιολικός – Παναρκαδικός

ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα

Ερμιονίδα – Λεβάντε

Σπάρτη – Λουτράκι

Παναργειακός – Χαλκίδα

13η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών – Δόξα Ν. Μανωλάδας

Παναρκαδικός – Κανάρης

Καλαμάτα – Βύζας Μεγάρων

Λεβάντε – Αιολικός

Λουτράκι – ΠΑΟ Βάρδας

Χαλκίδα – Ερμιονίδα

Σπάρτη – Παναργειακός

4ος όμιλος

1η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Ιωνικός

ΠΑΟ Κρουσώνα – Κεραυνός Γλυφάδας

Ηλυσιακός – Τριγλία Ραφήνας

Ιάλυσος – Κηφισιά

Τράχωνες – Ατρόμητος Πειραιά

Επισκοπή – Ηράκλειο

Φωστήρας – Ερμής Ζωνιανών

Εθνικός – ΟΦΗ

2η αγωνιστική

ΠΑΟ Κρουσώνα – Αστέρας Βάρης

Ιωνικός – Ηλυσιακός

Κεραυνός Γλυφάδας – Ιάλυσος

Τριγλία Ραφήνας – Τράχωνες

Κηφισιά – Επισκοπή

Ατρόμητος Πειραιά – Φωστήρας

Ηράκλειο – ΟΦΗ

Ερμής Ζωνιανών – Εθνικός

3η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Ηλυσιακός

Ιάλυσος – ΠΑΟ Κρουσώνα

Τράχωνες – Ιωνικός

Επισκοπή –  Κεραυνός Γλυφάδας

Φωστήρας – Τριγλία Ραφήνας

ΟΦΗ – Κηφισιά

Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά

Ηράκλειο – Ερμής Ζωνιανών

4η αγωνιστική

Ιάλυσος – Αστέρας Βάρης

Ηλυσιακός – Τράχωνες

ΠΑΟ Κρουσώνα – Επισκοπή

Ιωνικός – Φωστήρας

Κεραυνός Γλυφάδας – ΟΦΗ

Τρίγλια Ραφήνας – Εθνικός

Κηφισιά – Ερμής Ζωνιανών

Ατρόμητος Πειραιά – Ηράκλειο

5η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Τράχωνες

Επισκοπή – Ιάλυσος

Φωστήρας – Ηλυσιακός

ΟΦΗ – ΠΑΟ Κρουσώνα

Εθνικός – Ιωνικός

Ερμής Ζωνιανών – Κεραυνός Γλυφάδας

Ηράκλειο – Τρίγλια Ραφήνας

Κηφισιά – Ατρόμητος Πειραιά

6η αγωνιστική

Επισκοπή – Αστέρας Βάρης

Τράχωνες – Φωστήρας

Ιάλυσος – ΟΦΗ

Ηλυσιακός – Εθνικός

ΠΑΟ Κρουσώνα – Ερμής Ζωνιανών

Ιωνικός – Ηράκλειο

Κεραυνός Γλυφάδας – Ατρόμητος Πειραιά

Τρίγλια Ραφήνας – Κηφισιά

7η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Φωστήρας

ΟΦΗ – Επισκοπή

Εθνικός – Τράχωνες

Ερμής Ζωνιανών – Ιάλυσος

Ηράκλειο – Ηλυσιακός

Ατρόμητος Πειραιά – ΠΑΟ Κρουσώνα

Κηφισιά – Ιωνικός

Κεραυνός Γλυφάδας – Τρίγλια Ραφήνας

8η αγωνιστική

ΟΦΗ – Αστέρας Βάρης

Φωστήρας – Εθνικός

Επισκοπή – Ερμής Ζωνιανών

Τράχωνες – Ηράκλειο

Ιάλυσος – Ατρόμητος Πειραιά

Ηλυσιακός – Κηφισιά

ΠΑΟ Κρουσώνα – Τρίγλια Ραφήνας

Ιωνικός – Κεραυνός Γλυφάδας

9η Αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Εθνικός

Ερμής Ζωνιανών – ΟΦΗ

Ηράκλειο – Φωστήρας

Ατρόμητος Πειραιά – Επισκοπή

Κηφισιά – Τράχωνες

Τρίγλια Ραφήνας – Ιάλυσος

Κεραυνός Γλυφάδας – Ηλυσιακός

Ιωνικός – ΠΑΟ Κρουσώνα

10η αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών – Αστέρας Βάρης

Εθνικός – Ηράκλειο

ΟΦΗ – Ατρόμητος Πειραιά

Φωστήρας – Κηφισιά

Επισκοπή – Τρίγλια Ραφήνας

Τράχωνες – Κεραυνός Γλυφάδας

Ιάλυσος – Ιωνικός

Ηλυσιακός – ΠΑΟ Κρουσώνα

11η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Ηράκλειο

Ατρόμητος Πειραιά – Ερμής Ζωνιανών

Κηφισιά – Εθνικός

Τρίγλια Ραφήνας – ΟΦΗ

Κεραυνός Γλυφάδας – Φωστήρας

Ιωνικός – Επισκοπή

ΠΑΟ Κρουσώνα – Τράχωνες

Ηλυσιακός – Ιάλυσος

12η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά – Αστέρας Βάρης

Ηράκλειο – Κηφισιά

Ερμής Ζωνιανών – Τρίγλια Ραφήνας

Εθνικός – Κεραυνός Γλυφάδας

ΟΦΗ – Ιωνικός

Φωστήρας – ΠΑΟ Κρουσώνα

Επισκοπή – Ηλυσιακός

Τράχωνες – Ιάλυσος

13η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Κηφισιά

Τρίγλια Ραφήνας – Ατρόμητος Πειραιά

Κεραυνός Γλυφάδας – Ηράκλειο

Ιωνικός – Ερμής Ζωνιανών

ΠΑΟ Κρουσώνα – Εθνικός

Ηλυσιακός – ΟΦΗ

Ιάλυσος – Φωστήρας

Τράχωνες – Επισκοπή

14η αγωνιστική

Τρίγλια Ραφήνας – Αστέρας Βάρης

Κηφισιά – Κεραυνός Γλυφάδας

Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός

Ηράκλειο – ΠΑΟ Κρουσώνα

Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός

Εθνικός – Ιάλυσος

ΟΦΗ – Τράχωνες

Φωστήρας – Επισκοπή

15η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης – Κεραυνός Γλυφάδας

Ιωνικός – Τρίγλια Ραφήνας

ΠΑΟ Κρουσώνα – Κηφισιά

Ηλυσιακός – Ατρόμητος Πειραιά

Ιάλυσος – Ηράκλειο

Τράχωνες – Ερμής Ζωνιανών

Επισκοπή – Εθνικός

Φωστήρας – ΟΦΗ

 

 

Please follow and like us:
0

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.