2-1 ο Απόλλων Σμύρνης την Καλλιθέα

Από το pameathlitika.gr

Φιλική εκτός έδρας νίκη με 2-1 επί της Καλλιθέας πέτυχε ο Απόλλωνας Σμύρνης. Η ομάδα μας προηγήθηκε στο 25ο λεπτό με σουτ του Κιταμπάλα. Στο 39’ ο Κονέ είχε δοκάρι σε απευθείας εκτέλεση φάουλ και στο 48’ ο Σιατραβάνης με κεφαλιά πέτυχε το 0-2. Οι γηπεδούχοι μείωσαν στο αμέσως επόμενο λεπτό με τον Ξόμπλιο.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ: Χουάντερσον (46’ Ταΐρης – 75’ Ζαρόπουλος)), Ντάσιος (60’ Κοντοές), Μπίτζιμιν (46’ Κύργιας), Χουάρες (46’ Μπαμπιάρζ), Βαλλιάνος (60’ Κούρος), Παπάζογλου (46’ Βαφέας), Μενδρινός (46’ Καλλέργης), Κονέ (60’ Κατσάρας), Κιταμπάλα (46’ Καστιγέχος), Μάατσεν (46’ Σιατραβάνης), Μάατσι (60’ Αλμπάνης).