Το Πρόγραμμα της Football League 2016-17

Από τον Πανιωπανθηρώνιο

imagesΠαρά τα όσα έγιναν στην κλήρωση με την εισβολή των χούλιγκαν τα κατάφεραν τελικά και η κλήρωση έγινε.

Το Πάμε Αθλητικά σας το παρουσιάζει. Μέσα με Καλλιθέα ο Απόλλων Σμύρνης, εκτός ο ΑΡΗΣ και ο ΟΦΗ  με Καρδίτσα και Κισσαμικό αντίστοιχα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

1η  Αγωνιστική 18η
Απόλλων Σμύρνης Καλλιθέα
Σπάρτη Πανθρακικός
Παναιγιάλειος ΑΟ Χανιά
Αν. Καρδίτσας Άρης
Αγροτικός Αστέρας ΑΟ Τρίκαλα
Αιγινιακός Λαμία
Πανσερραϊκός Πανελευσινιακός
Κισσαμικός ΟΦΗ
Αχαρναϊκός Καλλονή
  2η Αγωνιστική 19η
Σπάρτη Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα Παναιγιάλειος
Πανθρακικός Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Χανιά Αγροτικός Αστέρας
Άρης Αιγινιακός
ΑΟ Τρίκαλα Πανσερραϊκός
Λαμία Κισσαμικός
Πανελευσινιακός Αχαρναϊκός
ΟΦΗ Καλλονή
  3η  αγωνιστική 20ή
Απόλλων Σμύρνης Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας Σπάρτη
Αγροτικός Αστέρας Καλλιθέα
Αιγινιακός Πανθρακικός
Πανσερραϊκός ΑΟ Χανιά
Κισσαμικός Άρης
Αχαρναϊκός ΑΟ Τρίκαλα
Καλλονή Λαμία
ΟΦΗ Πανελευσινιακός
  4η  αγωνιστική  21η
Αν. Καρδίτσας Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος Αγροτικός Αστέρας
Σπάρτη Αιγινιακός
Καλλιθέα Πανσερραϊκός
Πανθρακικός Κισσαμικός
ΑΟ Χανιά Αχαρναϊκός
Άρης Καλλονή
ΑΟ Τρίκαλα ΟΦΗ
Λαμία Πανελευσινιακός
  5η  αγωνιστική  22η
Απόλλων Σμύρνης Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός Παναιγιάλειος
Κισσαμικός Σπάρτη
Αχαρναϊκός Καλλιθέα
Καλλονή Πανθρακικός
ΟΦΗ ΑΟ Χανιά
Πανελευσινιακός Άρης
Λαμία ΑΟ Τρίκαλα
  6η  αγωνιστική  23η
Αιγινιακός Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας Κισσαμικός
Παναιγιάλειος Αχαρναϊκός
Σπάρτη Καλλονή
Καλλιθέα ΟΦΗ
Πανθρακικός Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά Λαμία
Άρης ΑΟ Τρίκαλα
  7η  αγωνιστική  24η
Απόλλων Σμύρνης Πανσερραϊκός
Κισσαμικός Αιγινιακός
Αχαρναϊκός Αγροτικός Αστέρας
Καλλονή Αν. Καρδίτσας
ΟΦΗ Παναιγιάλειος
Πανελευσινιακός Σπάρτη
Λαμία Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα Πανθρακικός
Άρης ΑΟ Χανιά
  8η  αγωνιστική  25η
Κισσαμικός Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός Αχαρναϊκός
Αιγινιακός Καλλονή
Αγροτικός Αστέρας ΟΦΗ
Αν. Καρδίτσας Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος Λαμία
Σπάρτη ΑΟ Τρίκαλα
Καλλιθέα Άρης
Πανθρακικός ΑΟ Χανιά
  9η  αγωνιστική  26η
Απόλλων Σμύρνης Αχαρναϊκός
Καλλονή Κισσαμικός
ΟΦΗ Πανσερραϊκός
Πανελευσινιακός Αιγινιακός
Λαμία Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Τρίκαλα Αν. Καρδίτσας
Άρης Παναιγιάλειος
ΑΟ Χανιά Σπάρτη
Πανθρακικός Καλλιθέα
  10η  αγωνιστική  27η
Καλλονή Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός ΟΦΗ
Κισσαμικός Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός Λαμία
Αιγινιακός ΑΟ Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας Άρης
Αν. Καρδίτσας ΑΟ Χανιά
Παναιγιάλειος Πανθρακικός
Καλλιθέα Σπάρτη
  11η  αγωνιστική  28η
Απόλλων Σμύρνης ΟΦΗ
Πανελευσινιακός Καλλονή
Λαμία Αχαρναϊκός
ΑΟ Τρίκαλα Κισσαμικός
Άρης Πανσερραϊκός
ΑΟ Χανιά Αιγινιακός
Πανθρακικός Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα Αν. Καρδίτσας
Σπάρτη Παναιγιάλειος
  12η  αγωνιστική  29η
Πανελευσινιακός Απόλλων Σμύρνης
ΟΦΗ Λαμία
Καλλονή ΑΟ Τρίκαλα
Αχαρναϊκός Άρης
Κισσαμικός ΑΟ Χανιά
Πανσερραϊκός Πανθρακικός
Αιγινιακός Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας Σπάρτη
Παναιγιάλειος Αν. Καρδίτσας
  13η  αγωνιστική  30ή
Απόλλων Σμύρνης Λαμία
ΑΟ Τρίκαλα Πανελευσινιακός
Άρης ΟΦΗ
ΑΟ Χανιά Καλλονή
Πανθρακικός Αχαρναϊκός
Καλλιθέα Κισσαμικός
Σπάρτη Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος Αιγινιακός
Αν. Καρδίτσας Αγροτικός Αστέρας
  14η  αγωνιστική  31ή
ΑΟ Τρίκαλα Απόλλων Σμύρνης
Λαμία Άρης
Πανελευσινιακός ΑΟ Χανιά
ΟΦΗ Πανθρακικός
Καλλονή Καλλιθέα
Αχαρναϊκός Σπάρτη
Κισσαμικός Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός Αν. Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας Αιγινιακός
  15η  αγωνιστική 32η
Απόλλων Σμύρνης Άρης
ΑΟ Χανιά ΑΟ Τρίκαλα
Πανθρακικός Λαμία
Καλλιθέα Πανελευσινιακός
Σπάρτη ΟΦΗ
Παναιγιάλειος Καλλονή
Αν. Καρδίτσας Αχαρναϊκός
Αγροτικός Αστέρας Κισσαμικός
Αιγινιακός Πανσερραϊκός
  16η  αγωνιστική  33η
ΑΟ Χανιά Απόλλων Σμύρνης
Άρης Πανθρακικός
ΑΟ Τρίκαλα Καλλιθέα
Λαμία Σπάρτη
Πανελευσινιακός Παναιγιάλειος
ΟΦΗ Αν. Καρδίτσας
Καλλονή Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός Αιγινιακός
Πανσερραϊκός Κισσαμικός
  17η  αγωνιστική  34η
Απόλλων Σμύρνης Πανθρακικός
Καλλιθέα ΑΟ Χανιά
Σπάρτη Άρης
Παναιγιάλειος ΑΟ Τρίκαλα
Αν. Καρδίτσας Λαμία
Αγροτικός Αστέρας Πανελευσινιακός
Αιγινιακός ΟΦΗ
Πανσερραϊκός Καλλονή
Κισσαμικός Αχαρναϊκός

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

1η  Αγωνιστική 18η
Απόλλων Σμύρνης Καλλιθέα
Σπάρτη Πανθρακικός
Παναιγιάλειος ΑΟ Χανιά
Αν. Καρδίτσας Άρης
Αγροτικός Αστέρας ΑΟ Τρίκαλα
Αιγινιακός Λαμία
Πανσερραϊκός Πανελευσινιακός
Κισσαμικός ΟΦΗ
Αχαρναϊκός Καλλονή
  2η Αγωνιστική 19η
Σπάρτη Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα Παναιγιάλειος
Πανθρακικός Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Χανιά Αγροτικός Αστέρας
Άρης Αιγινιακός
ΑΟ Τρίκαλα Πανσερραϊκός
Λαμία Κισσαμικός
Πανελευσινιακός Αχαρναϊκός
ΟΦΗ Καλλονή
  3η  αγωνιστική 20ή
Απόλλων Σμύρνης Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας Σπάρτη
Αγροτικός Αστέρας Καλλιθέα
Αιγινιακός Πανθρακικός
Πανσερραϊκός ΑΟ Χανιά
Κισσαμικός Άρης
Αχαρναϊκός ΑΟ Τρίκαλα
Καλλονή Λαμία
ΟΦΗ Πανελευσινιακός
  4η  αγωνιστική  21η
Αν. Καρδίτσας Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος Αγροτικός Αστέρας
Σπάρτη Αιγινιακός
Καλλιθέα Πανσερραϊκός
Πανθρακικός Κισσαμικός
ΑΟ Χανιά Αχαρναϊκός
Άρης Καλλονή
ΑΟ Τρίκαλα ΟΦΗ
Λαμία Πανελευσινιακός
  5η  αγωνιστική  22η
Απόλλων Σμύρνης Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός Παναιγιάλειος
Κισσαμικός Σπάρτη
Αχαρναϊκός Καλλιθέα
Καλλονή Πανθρακικός
ΟΦΗ ΑΟ Χανιά
Πανελευσινιακός Άρης
Λαμία ΑΟ Τρίκαλα
  6η  αγωνιστική  23η
Αιγινιακός Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας Κισσαμικός
Παναιγιάλειος Αχαρναϊκός
Σπάρτη Καλλονή
Καλλιθέα ΟΦΗ
Πανθρακικός Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά Λαμία
Άρης ΑΟ Τρίκαλα
  7η  αγωνιστική  24η
Απόλλων Σμύρνης Πανσερραϊκός
Κισσαμικός Αιγινιακός
Αχαρναϊκός Αγροτικός Αστέρας
Καλλονή Αν. Καρδίτσας
ΟΦΗ Παναιγιάλειος
Πανελευσινιακός Σπάρτη
Λαμία Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα Πανθρακικός
Άρης ΑΟ Χανιά
  8η  αγωνιστική  25η
Κισσαμικός Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός Αχαρναϊκός
Αιγινιακός Καλλονή
Αγροτικός Αστέρας ΟΦΗ
Αν. Καρδίτσας Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος Λαμία
Σπάρτη ΑΟ Τρίκαλα
Καλλιθέα Άρης
Πανθρακικός ΑΟ Χανιά
  9η  αγωνιστική  26η
Απόλλων Σμύρνης Αχαρναϊκός
Καλλονή Κισσαμικός
ΟΦΗ Πανσερραϊκός
Πανελευσινιακός Αιγινιακός
Λαμία Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Τρίκαλα Αν. Καρδίτσας
Άρης Παναιγιάλειος
ΑΟ Χανιά Σπάρτη
Πανθρακικός Καλλιθέα
  10η  αγωνιστική  27η
Καλλονή Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός ΟΦΗ
Κισσαμικός Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός Λαμία
Αιγινιακός ΑΟ Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας Άρης
Αν. Καρδίτσας ΑΟ Χανιά
Παναιγιάλειος Πανθρακικός
Καλλιθέα Σπάρτη
  11η  αγωνιστική  28η
Απόλλων Σμύρνης ΟΦΗ
Πανελευσινιακός Καλλονή
Λαμία Αχαρναϊκός
ΑΟ Τρίκαλα Κισσαμικός
Άρης Πανσερραϊκός
ΑΟ Χανιά Αιγινιακός
Πανθρακικός Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα Αν. Καρδίτσας
Σπάρτη Παναιγιάλειος
  12η  αγωνιστική  29η
Πανελευσινιακός Απόλλων Σμύρνης
ΟΦΗ Λαμία
Καλλονή ΑΟ Τρίκαλα
Αχαρναϊκός Άρης
Κισσαμικός ΑΟ Χανιά
Πανσερραϊκός Πανθρακικός
Αιγινιακός Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας Σπάρτη
Παναιγιάλειος Αν. Καρδίτσας
  13η  αγωνιστική  30ή
Απόλλων Σμύρνης Λαμία
ΑΟ Τρίκαλα Πανελευσινιακός
Άρης ΟΦΗ
ΑΟ Χανιά Καλλονή
Πανθρακικός Αχαρναϊκός
Καλλιθέα Κισσαμικός
Σπάρτη Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος Αιγινιακός
Αν. Καρδίτσας Αγροτικός Αστέρας
  14η  αγωνιστική  31ή
ΑΟ Τρίκαλα Απόλλων Σμύρνης
Λαμία Άρης
Πανελευσινιακός ΑΟ Χανιά
ΟΦΗ Πανθρακικός
Καλλονή Καλλιθέα
Αχαρναϊκός Σπάρτη
Κισσαμικός Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός Αν. Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας Αιγινιακός
  15η  αγωνιστική 32η
Απόλλων Σμύρνης Άρης
ΑΟ Χανιά ΑΟ Τρίκαλα
Πανθρακικός Λαμία
Καλλιθέα Πανελευσινιακός
Σπάρτη ΟΦΗ
Παναιγιάλειος Καλλονή
Αν. Καρδίτσας Αχαρναϊκός
Αγροτικός Αστέρας Κισσαμικός
Αιγινιακός Πανσερραϊκός
  16η  αγωνιστική  33η
ΑΟ Χανιά Απόλλων Σμύρνης
Άρης Πανθρακικός
ΑΟ Τρίκαλα Καλλιθέα
Λαμία Σπάρτη
Πανελευσινιακός Παναιγιάλειος
ΟΦΗ Αν. Καρδίτσας
Καλλονή Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός Αιγινιακός
Πανσερραϊκός Κισσαμικός
  17η  αγωνιστική  34η
Απόλλων Σμύρνης Πανθρακικός
Καλλιθέα ΑΟ Χανιά
Σπάρτη Άρης
Παναιγιάλειος ΑΟ Τρίκαλα
Αν. Καρδίτσας Λαμία
Αγροτικός Αστέρας Πανελευσινιακός
Αιγινιακός ΟΦΗ
Πανσερραϊκός Καλλονή
Κισσαμικός Αχαρναϊκός

 

Please follow and like us:
0

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.