Ισοπαλία 2-2 ο Ηρακλής με τον Πλατανιά

Ισόπαλη με σκορ 2-2 ολοκληρώθηκε η αναμέτρησης της 15ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Football League ανάμεσα στον ΗΡΑΚΛΗ και τον Πλατανιά.

Ο Ηρακλής μας άνοιξε το σκορ νωρίς με γκολ από τα αποδυτήρια θα έλεγα μόλις στο 3ο λεπτό αλλά επαναπαυτήκαμε μάλλον και έτσι ο Πλατανιάς ισοφάρισε στο 63ο λεπτό και 7 λεπτά μετά ο Ηρακλής μας ξανά μπήκε μπροστά στο σκορ με 2-1 με γκολ του Περόνε και όλα έδειχναν ότι θα πέρναμε ένα τρίποντο ακόμα, δυστυχώς όμως ο αγώνας λήγει όταν σφυρίζει ο διαιτητής και έτσι η ομάδα μας δέχτηκε ένα γκολ στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Πλατανιά να κλέβει βαθμό και εμάς να χάνουμε 2 υπερ πολύτιμους βαθμούς.