Διπλό με άντερα για την Προοδευτική 0-2 την Επισκοπή στην Κρήτη!!!

Μεγάλη νίκη πέτυχε η Προοδευτική μας στην Κρήτη επί της Επισκοπής. Τα γκολ για τους Βυσσινή μπήκαν στο 75ο λεπτό με πέναλτι από το Ντάλλα και το 0-2 έγινε με τον Κυβελο στο 95ο λεπτό κλειδώνοντας έτσι την νίκη και τους 3 υπερ πολύτιμους βαθμούς…

Η αρχή έγινε τα γρανάζια έχουν μπει στην θέση τους και η ομάδα είναι στο σωστό σημείο από την στιγμή που μπήκε μπροστά η επιτροπή σωτηρίας της Προοδευτικής.. Δηλαδή ο κόσμος της.. Αξίζει να την αγκαλιάσουν όλοι όσοι αγαπούν την Προο.. Μπράβο σε όλους λοιπόν και πάμε όπως παλιά να γεμίσουμε το κλουβί!

Βήμα, βήμα αγώνα με τον αγώνα για να ανεβάσουμε την Πρόο όσο πιο ψηλά μπορούμε!!!

Πολλά συγχαρητήρια σε όλους όσους ταξίδεψαν στην Κρήτη για να δουν την Πρόο μας!!!