Δεν ξενερώνω και τραγουδάω και παντού και παντού σε ακολουθάω…

Από τον Πανιωπανθηρώνιο

%ce%b1%cf%81%cf%87%ce%b5%ce%b9%ce%bf-%ce%bb%ce%b7%cf%88%ce%b7%cf%82-1Ο Πανιώνιος μας χθες έχασε την ευκαιρία να κάνει το 3χ3 και να είναι μόνος του στην κορυφή.

Δεν παίξαμε καθόλου καλά και η Βέροια αυτό το εκμεταλεύτηκε με τον καλύτερο τρόπο.

Δεν κρύβομαι, λέω δεν παίξαμε καθόλου καλά.

Συνεχίζουμε όμως. Δεν πειράζει. Όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι.

Ένα σύνθημά μας λέει: Δεν ξενερώνω και τράγουδάω και παντού και παντου σε ακολοθουθάω!!!

Στα του αγώνα τώρα.

Μπήκαμε πολύ χαλαροί και η Βέροια κατάφερε να κάνει πρώτη ευκαιρία στον αγώνα και λίγα λεπτά μετά  η Βέροια έκανε το 0-1.

Ο Πανιώνιος μας δεν αντέδρασε και η Βέροια ήταν αυτή που έχασε ξανά ευκαιρία για το 0-2.

Στο 40ο λεπτό ο Φούντας ήταν αυτός που πρωτο απείλησε την Βέροια και αμέσως μετατά ο Ανσαριφάντ δεν κατάφερε να κάνει το 1-1 σε αντίθεση με την Βέροια που είχε λύσεις επιθετικές.

Στο 440 λεπτό ο Μπεν έκανε το λάθος, έκανε και πέναλντι για να σωσει το λάθος του αλλά δεν πρόλαβε καθως η μπάλα πήγε σε παίχτη της Βέροιας και η Βέροια μετά το λάθος αυτό έκανε το 0-2 με το γήπεδο να παγώνει για δεύτερη φορά.

Στην επανάληψη προσπαθήσαμε να αντιδράσουμε.

Ο Ενγκονγκ ο 50ο λεπτό αν έμπαινε το γκολ θα ήτα σίγουρα της αγωνιστικής αλλά ο τερματούλακας της Βέροιας είπε όχι.

Στο 53ο λεπτό η σέντρα του Μπεν κεφαλιά του Ρισβάνη απέκρουσε ο τερματοφύλακας τους.

Στο 58ο λεπτότο γυριστό του Μπεν πέρασε λίγο άουτ.

Μετά το παιχνίδι έπεσε και επόμενη φάση έγινε σχεδόν 20 λεπτά μετά.

Στο 81ο λεπτό ήρθε το γκολ για την ομάδα μας με το κόρνερ να εκτελείτε κεφαλιά του Ενγκόγκ και γκολ.

Στο 89ο λεπτό σέντρα σουτ παραλίγο το 2-2.

Στο 93ο λεπτό ήταν και η τελευταία ευκαιρία,σέντρα από τον Οικονόμου κεφαλιά από τον Ολαιτάν άουτ.