Το πρόγραμμα των αγώνων της Basket League 2018-19

Από τον Σταμάτη Β.

Στην σκιά των μεγάλων πυρκαγιών χθες διεξήχθει η κλήρωση για το πρωτάθλημα μπάσκετ 2018-19.

Την 6η αγωνιστική το πρώτο ντέμπι μεταξύ του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η – 14η (6/10 -19/1)

ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο

Περιστέρι-ΑΕΚ

Κολοσσός- Προμηθέας

Ολυμπιακός-Χολαργός

Πανιώνιος-Κύμη

Παναθηναϊκός-Ήφαιστος Λήμνου

Λαύριο-Άρης

2η-15η(13/10-26/1)

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ

Προμηθέας-Περιστέρι

Χολαργός-Κολοσσός

Κύμη-Ολυμπιακός

Ήφαιστος Λήμνου-Πανιώνιος

Άρης-Παναθηναϊκός

Ρέθυμνο-Λαύριο

3η-16η (20/10-2/2)

ΠΑΟΚ-Προμηθέας

Περιστέρι-Χολαργός

Κολοσσός-Κύμη

Ολυμπιακός-Ήφαιστος Λήμνου

Πανιώνιος-Άρης

Παναθηναϊκός-Λαύριο

Ρέθυμνο-ΑΕΚ

4η-17η (27/10-2/3)

Χολαργός-ΠΑΟΚ

Κύμη-Περιστέρι

Ήφαιστος Λήμνου-Κολοσσός

Άρης-Ολυμπιακός

Λαύριο-Πανιώνιος

Παναθηναϊκός-Ρέθυμνο

Προμηθέας-ΑΕΚ

5η-18η (10/11-9/3)

ΠΑΟΚ-Κύμη

Περιστέρι-Ήφαιστος Λήμνου

Κολοσσός-Άρης

Ολυμπιακός-Λαύριο

Πανιώνιος-Παναθηναϊκός

Ρέθυμνο-Προμηθέας

ΑΕΚ-Χολαργός

6η-19η (17/11-16/3)

Ήφαιστος Λήμνου-ΠΑΟΚ

Άρης-Περιστέρι

Λαύριο-Κολοσσός

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

Πανιώνιος-Ρέθυμνο

Κύμη-ΑΕΚ

Χολαργός-Προμηθέας

7η-20ή (24/11-23/3)

ΠΑΟΚ-Αρης

Περιστέρι-Λαύριο

Κολοσσός-Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός-Πανιώνιος

Ρέθυμνο-Χολαργός

ΑΕΚ-Ήφαιστος Λήμνου

Προμηθέας-Κύμη

8η-21 (8/12-30/3)

Λαύριο-ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός-Περιστέρι

Πανιώνιος-Κολοσσός

Ολυμπιακός-Ρέθυμνο

Άρης-ΑΕΚ

Ήφαιστος Λήμνου-Προμηθέας

Κύμη-Χολαργός

9η-22η (15/12-6/4)

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

Περιστέρι-Πανιώνιος

Κολοσσός-Ολυμπιακός

Ρέθυμνο-Κύμη

ΑΕΚ-Λαύριο

Προμηθέας-Άρης

Χολαργός-Ήφαιστος Λήμνου

10η-23η (22/12-10/4)

Πανιώνιος-ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός-Περιστέρι

Κολοσσός-Ρέθυμνο

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

Λαύριο-Προμηθέας

Άρης-Χολαργός

Ήφαιστος Λήμνου-Κύμη

11η-24η (29/12-13/4)

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

Περιστέρι-Κολοσσός

Ρέθυμνο-Ήφαιστος Λήμνου

ΑΕΚ-Πανιώνιος

Προμηθέας-Παναθηναϊκός

Χολαργός-Λαύριο

Κύμη-Άρης

12η-25η (5/1-21/4)

Κολοσσός-ΠΑΟΚ

Περιστέρι-Ρέθυμνο

Ολυμπιακός-ΑΕΚ

Πανιώνιος-Προμηθέας

Παναθηναϊκός-Χολαργός

Λαύριο-Κύμη

Άρης-Ήφαιστος Λήμνου

13η-26 (12/1-12/5)

ΠΑΟΚ-Περιστέρι

Ρέθυμνο-Άρης

ΑΕΚ-Κολοσσός

Προμηθέας-Ολυμπιακός

Χολαργός-Πανιώνιος

Κύμη-Παναθηναϊκός

Ήφαιστος Λήμνου-Λαύριο

*Οι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγωνιστικών είναι ενδεικτικές.

Please follow and like us:
error0

Γράψτε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.